İLÇEMİZDE KURBAN  BAYRAMI’NIN 2. GÜNÜ BAYRAMLAŞMA PROGRAMI YAPILDI
 
 
Kurban Bayramının 2. günü olan 2 Eylül 2017 Cumartesi günü saat 14.00’de İlçe Merkezi Bahçeyaka Mahallesi Kapalı Pazar Yeri’nde Halkla Bayramlaşma programı yapıldı.
Programa Vali Yardımcısı Kaymakam Vekili Hamdi BOLAT, Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay GENÇ, kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri, Siyasi Parti Temsilcileri, mahalle muhtarları ve vatandaşlar katıldı.
Katılımcılarla tek tek bayramlaşan Vali Yardımcısı Kaymakam Vekili Hamdi BOLAT ve Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay GENÇ daha sonra birer selamlama ve kutlama konuşması yaptılar.
Buradaki bayramlaşmanın ardından Vali Yardımcısı Kaymakam Vekili Hamdi BOLAT ve İlçe protokolü beraberce önce Antalya Büyükşehir Belediyesinin Döşemealtı’nda bulunan Halil AKYÜZ Huzurevi’ni ziyaret ederek buradaki yaşlılarımızla bayramlaştılar.
Daha sonra sırasıyla İlçe Jandarma Komutanlığı, İlçe Emniyet Müdürlüğü Polis Merkezi ve Cezaevi Jandarma Bölük Komutanlığı ziyaret edilerek, buradaki personel ile bayramlaşıldı.
Kurum ziyaretlerinin ardından,  Vali Yardımcısı Kaymakam Vekili Hamdi BOLAT, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Yusuf TUNÇ ve bazı kurum yetkililerince Şehit Ahmet KÜÇÜKADALI ve Gazi Bayram BOYDAK’ ın evleri ziyaret edilerek, şehit yakınları, gazi ve gazi yakınları ile bayramlaşıldı.
Daha sonra Vali Yardımcısı Kaymakam Vekili Hamdi BOLAT, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Yusuf TUNÇ ve bazı kurum yetkililerince ilçemizde faaliyette bulunan sevgi evleri ziyaret edilerek, orada barınan çocukların bayramları kutlanarak çeşitli hediyeler verildi.